Przydatne informacje

O serwisie

Informacje o bookingcamper.pl

Jesteś miłośniczką lub miłośnikiem kamperów?

Wspaniale, my również! Oczywiście, nie każdy posiada w garażu flotę kamperów. Dlatego powstał serwis bookingcamper.pl. Znajdziesz tutaj szeroki wybór pojazdów, które możesz wypożyczyć i podróżować, dokąd tylko zamarzysz. Wszystkie dane techniczne, kwoty, terminy, lokalizacje, opłaty dodatkowe znajdziesz w jednym miejscu. Bez szukania, dzwonienia do tabunów wypożyczalni i zadawania tuzinów pytań. Ciekawostka: znalezienie wolnego kampera w szczycie sezonu wymaga średnio czterdziestu dwóch telefonów. Zrób to z Booking Camper. Zaoszczędzisz masę czasu na przyjemniejsze zajęcia. Na przykład na planowanie podróży. Szerokiej drogi. Baw się dobrze.

Nigdy nie podróżowaliście kamperem?

Koniecznie sprawdźcie, jaka to frajda! Wyjazdy kamperem dają wolność absolutną: każdego dnia można nocować w innym miejscu, połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem lokalnych atrakcji, zabytków, relaksem w otoczeniu dzikiej przyrody. Wszystko, czego potrzebuje podróżniczka i podróżnik znajduje się na wyciągnięcie ręki: w kamperze. Tu możecie przygotować posiłki, wyspać się w wygodnych łóżkach, przechowywać swoje rzeczy.

Nowoczesne kampery są wyposażone w łazienkę z prysznicem, lodówkę, zamrażarkę, gniazdka elektryczne. Zapewniają komfort podczas jazdy, posiłków, odpoczynku. Kamper jest eleganckim domem na kółkach, który podróżuje razem z Wami. Jeśli dane miejsce zachwyciło Was swoim urokiem, możecie zostać w nim tak długo, jak chcecie. Jeśli zobaczyliście już wszystko, ruszacie dalej. Spotkani po drodze inni miłośnicy kamperów z pewnością chętnie pomogą początkującym. Na kempingach zawiązało się wiele znajomości i przyjaźni. Kampery mają wiele atutów i wdzięku. Po prostu pozwólcie się zauroczyć… Znajdźcie swój pierwszy kamper i wyruszcie w podróż, którą zapamiętacie na lata. Śmiało!

Nie odkładajcie przygody na jutro, bo najlepiej rozpocząć ją teraz.

Prowadzisz wypożyczalnię kamperów?

Rewelacja! Będzie nam się miło współpracować. Zapraszamy serdecznie, dodaj swoją flotę kamperów do www.bookingcamper.pl. GRATIS mamy dla Ciebie również wygodny i bardzo pomocny system CRM, który pozwoli zaprowadzić błyskawiczny porządek w kamperach, umowach, Klientach, terminarzu, dostępnościach, ofertach, rezerwacjach, cenach i opłatach dodatkowych. Sprawdź tutaj.